O nás

Jsme česká firma, zabýváme se prodejem nábytku a kompletním vybavením interiérů již od roku 1996. V našem obchodním domě o prodejní ploše 5000m2 naleznete v pěti podlažích veškerý sortiment nábytku pro domy, byty a kanceláře.

 Představte si prodejnu, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet 200 kusů vystavených sedacích souprav, 90 typů postelí a zdravotních matrací, 60 skříní a dalšího nábytku a navštívit moderní kuchyňské studio, posedět u kávy. . . Navštivte náš obchodní dům v Řepově u Mladé Boleslavi a Vaše představy se naplní.

Vyškolený kolektiv je připraven splnit Vaše přání – vybrat nábytek, který bude korespondovat s Vaším charakterem, vkusem, finančními možnostmi. Splníte si zde své sny – třeba i virtuálně – rádi Vám nejprve nabídneme vizuální návrh Vašeho nového domova (tuto službu provádíme zdarma) a následně provedeme kompletní realizaci.

 Spolupracujeme s mnoha erudovanými výrobci, hlavně českými, ale i ze zahraničí, kvalitu jejich výrobků máme dlouholetou spoluprací ověřenou.

Kromě běžného prodeje v našem obchodním domě realizujeme vybavování zdravotnických zařízení, ubytoven ,domovů důchodců, restaurací, penzionů, obecních úřadů, škol, vysokoškolských kolejí a dalších interiérů včetně dodávek podlahových krytin, osvětlení a dalšího zařízení dle požadavků zákazníka.

Jsme velmi potěšeni, že jsme mohli realizovat například vybavení pro moderátorku Jolanu Voldánovou, zpěváka Petra Koláře, herce Otu Jiráka, Jiřího Krytináře, herečku Sabinu Laurinovou, zpěvačku Ivetu Bartošovou, Heidi Janků, Nicol Lenertovou a další známé osobnosti. Náš nábytek jste již viděli v mnoha televizních seriálech České televize, například Dobrá čtvrť, Poslední sezóna...

Přijďte si i Vy vybrat nový nábytek a zútulnit si tak Váš domov.